ZZP praktijkmanagers

ZZP praktijkmanagers

In de grotere gezondheidscentra zijn praktijkmanagers niet meer weg te denken. Daarnaast zetten ook steeds meer (kleinere) huisartsenpraktijken de diensten van een praktijkmanager in. Dit doen zij onder meer om de organisatorische zorgen van de steeds ingewikkelder wordende wet- en regelgeving aan iemand anders over te laten.

Huisartsen en praktijkmedewerkers dienen hun aandacht primair te richten op hun patiĆ«nten. De praktijkmanager neemt de beleidsmatige, organisatorische of personele taken uit handen. Praktijkmanagers werken veelal op ZZP-basis en voeren diverse werkzaamheden binnen de huisartsenpraktijk uit. Ze zijn lid van de Nederlandse Vereniging van Praktijkmanagers (NVvPM). Je kunt rechtstreeks contact opnemen met de NVvPM voor een gesprek of een opdracht.  

User Avatar

Paul van Rijswijk

pvanrijswijk@home.nl
0615656546

's-Hertogenbosch

User Avatar

Edwin Koster

e.koster@dezorgvandetoekomst.nl
0610014947

Elst

User Avatar

Eveline Brand

info@evelinebrand.nl
0641270601

Amsterdam

User Avatar

Marloes Sonderen

sonderenwerkt@gmail.com

Den Haag

User Avatar

Natasja Schijf

natasja@praktijkmanagerzorg.nl
0649423220

Hilversum

User Avatar

Cindy Beerse-Lute

cblpraktijkmanager@gmail.com
0613848092

Zuid-Scharwoude

User Avatar

Jessica Groeneveld

info@jessicaindepraktijk.nl
0621272142

Westervoort

User Avatar

Marloes Wagenmakers-Vietmeijer

marloes.wagenmakers78@gmail.com
0653209143

Groningen

User Avatar

Lotte van Kins - Kettenis

lottekettenis@hotmail.com
0642120275

Noordwijk

User Avatar

Sandra van der Schans

S.schans@kpnplanet.nl
06-12264060

Venlo

User Avatar

Rishi Ishwardat

rishi@ishwardat.com
0611999986

Den Haag

User Avatar

Marjolijn van de Velde

marjolijn@interassistent.nl
0640650833

Almere

User Avatar

Adri Verbaan

a.verbaan@deblauwe-tulp.nl
0653268987

Den Haag

User Avatar

Nanda van der Zande

nanda@coog-barneveld.nl
06 25470808

Barneveld

User Avatar

Rachida Azar

rachida@assistenteplus.nl
0640986328

Rotterdam

User Avatar

Ulku Karakoyun

ulkukarakoyun@hotmail.com
0615050571

Rotterdam

User Avatar

Linda van den Berg

info@regelassistent.nu
0641156589

Gilze

Menu PM Community