Miniblog NVvPM verbindt
Miniblog NVvPM verbindt

Miniblog NVvPM verbindt

09 Sep 2022

Regionale praktijkmanagers netwerk is een feit!

Op woensdag 14 september zitten bij mij aan de podcast tafel Cindy Luten en Nikki de Jong, collega praktijkmanagers en initiatiefnemers van het regionale praktijkmanagers netwerk.

Zij zullen jullie meenemen in de totstandkoming van het netwerk en wat er nodig is om het regionale netwerk te laten slagen. Waarom zelf het wiel uitvinden? Kun je niet wachten tot de podcast live is? Neem dan alvast een kijkje op onze community (uitsluitend voor onze leden) https://nvvpm.com/community/projecten.

Hebben jullie nu vragen aan Cindy of Nikki?

Schuif op afstand naast mij aan, door je vragen te stellen via de mail (podcast@nvvpm.com), je mag bellen of whatsappen (voice memo), ons nummer is: 06-16069762. De vragen die tot en met maandag 12 september binnenkomen, kan ik nog meenemen.

Deel dit artikel:

Vond je dit interessant?

Samen met onze leden creeƫren wij functiegerelateerde artikelen. Om zo elkaar te helpen en de functie verder te ontwikkelen. Wellicht is een lidmaatschap ook wel iets voor jou!

Lid worden
Menu PM Community